Wypadek !
![]() |
W Waksmundzie na wyjeździe ulicy waksmundzkiej i nowotarskiej doszło do zderzenia karetki i samochodu osobowego poszkodowane zostały cztery osoby strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego by wydobyć z samochodu jedną z osób droga była całkowicie zablokowana. |
|---|

